Приказивање постова са ознаком osm. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком osm. Прикажи све постове

недеља, 20. новембар 2011.

Mapiranje

Posle duže pauze ponovo sam nastavio sa izradom mape Bora. Red je došao na crtanje kuća i zgrada na mapi, obeležavanja kućnih brojeva i adresa istih i sređivanje POI tačaka u gradu. Taman da nečim popunim duge zimske večeri. A na proleće me čeka izmena saobraćajnica u gradu, treba ucrtati kružne tokove, za sada 3 a u najavi je još jedan. Pa onda zološki vrt...