Приказивање постова са ознаком vašar. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком vašar. Прикажи све постове

четвртак, 1. септембар 2011.

Vašar

1. septembar... Uvek u lepom sećanju, čak i kada sam išao u školu bio je to lep dan. Svakog 1. septembra je vašar u Salašu, što znači da se ja dobro zabavljam dok je za druge početak školske godine. To mi je uvek bio dobar izgovor za izostanak prvog dana u školi, ništa ne propuštam... i onako se tada samo deli raspored časova.